32" SAMSUNG Odyssey G6 LS32BG650EUXEN QHD 240Hz Gaming Curved Display
-4%
1 / 4
Model: LS32BG650EUXENKategorija: MonitoriSamo 2 dostupno
995,00 KM-4%
955,00KM
Ušteda 40,00 KM
Cijena sa uključenim PDV-om
Količina
1
Besplatna dostava
Povrat 15 dana
Garancija 24 Mjeseci
Veličina ekrana: 32”,VA, Rezolucija: 2560×1440, Osvjetljenje: 350cd/m², Vrijeme odziva: 1ms, Osvježenje: 240Hz, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC, Wireless LAN (WiFi5), Bluetooth (BT5.2) Priključci: 2xHDMI 2.1, DisplayPort, USB 3.0×2 Zvučnici:Adaptive Sound