32" SAMSUNG LU32J590UQR 4K Display
-5%
1 / 8
Model: LU32J590UQPXENKategorija: MonitoriSamo 2 dostupno
655,00 KM-5%
625,00KM
Ušteda 30,00 KM
Cijena sa uključenim PDV-om
Količina
1
Besplatna dostava
Povrat 15 dana
Garancija 24 Mjeseci
Veličina ekrana: 32”,VA, Rezolucija: 3840×2160, Osvjetljenje: 270cd/m2, Kontrast; 3,000:1, Osvježenje: 60Hz, AMD FreeSync, Vrijeme odziva: 4 ms, Priključci: 2xHDMI, Displayport