24" SAMSUNG LS24D304GAUXEN Essential S30GD 100Hz Display
-4%
1 / 5
Model: LS24D304GAUXENKategorija: MonitoriDostupno
225,00 KM-4%
215,00KM
Ušteda 10,00 KM
Cijena sa uključenim PDV-om
Količina
1
Besplatna dostava
Povrat 15 dana
Garancija 12 Mjeseci
Veličina ekrana: 24”, IPS, Rezolucija: 1920 x 1080, Osvjetljenje: 250cd/m², Vrijeme odziva: 5ms, Osvježenje: 100Hz, Kontrast: 1.000:1, Priključci: HDMI 1.4, D-Sub, Speaker: No